VÍTEJTE U MĚ NA BLOGU =)
DOUFÁM, ŽE KDYŽ UŽ JSTE SEM ZAVÍTALI, BUDE SE VÁM TADY ASPOŇ LÍBIT =)
PROSÍM, ZANECHTE NĚJAKÝ KOMENTÁŘ, TO JE PRO BLOGERA PŘECE JEN TA NEVĚTŠÍ ODMĚNA =)

Helppes
REKLAMY PIŠTE POUZE SEM

Smutek aneb Anička Janatková....

16. března 2011 v 21:36 | Brynth |  Zprávičky ode mě
Dobrý večer všem....

Dnešek je ve znamení smutku pro každého, kdo od října loňského roku sledoval případ Aničky Janatkové....
Ta se 13.října odpoledne rozloučila s kamarádkou a vydala se na cestu domů.... Jenže, bohužel, nedošla....
Nedovedu si vůbec představit, jakou beznaděj museli rodiče cítit. Jsem si jista, že to pro ně bylo příšerné. Určitě stále doufali, že by se jim dcerka mohla vrátit. A jsem si jista, že se nikdy naplno nesmíří s tím, že už by Aničku nikdy neměli spatřit. Jako každý rodič. I oni budou ve svém bytě chodit do jejího pokoje a tajně doufat, že jim zaklepe na dveře....

Tímto jim posílám upřímnou soustrast a hodně sil....

Promiňte, že článek byl zaměřen právě na toto téma, ale Aniččin případ mě nenechal chladnou. Stále jsem totiž někde v koutku duše doufala, že by se mohl stát zázrak a tato malá dívenka, která měla celý život před sebou, by se někde mohla objevit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Věrka 13 Věrka 13 | Web | 17. března 2011 v 6:13 | Reagovat

To je pravda četla jsem to a dávali to i v televizních novinech,je mi to líto,ty rodiče se asi zblázní

2 Rémi Simeón Rémi Simeón | E-mail | 27. března 2011 v 20:44 | Reagovat

Jen mi na tom cosi nesouhlasí.Pokud měli 5 vyučovacích hodin, končila jim výuka ve 12h35.Takže: pokud měla poslechnout nařízení rodičů a jezdit tramvají(z Hercovky č. 14 nebo 17),tak :2 minuty v šatně a z budovy školy, pak 493 m na Hercovku je 10 minut chůze pro dítě. Takže 12h35+2+10 = 12h48m. Právě ve 12h48 jede tram 14, pak až 12h58. ale také jede tram 17 ve 12h43 , pak ve 12h53 a 13h03. Takže předpokládeme, že by došla na Hercovku ve 12h48, Tudíž by jela 17 kou a ta jede 2 minuty na Pod Trójou.Takže příjezd ve 12h55. Odtud je to 253 m ke vratům Janatků , do kopce, , takže asi 5 minut. Tudíž v tomto případě by byla doma ve 13h00. Pokud by čirou náhodou stihla tramvaj 14ku ve 12h48 , byla by doma ve 12h55.
Táži se, kolik jako mělo uplynout minut, aby matka Miroslava Janatková znervozněla , že dcera nejde domů?
Pokud 15 minut,tak by to znamenalo, že by se z domu vypravila  hledat v 13h16m a asi 4 m do prudkého kopce to trvá a tam ona nalezla tu lahev pití , ne policajti. Takže by ji nalezla jako ve 13h20m.
Jenže já jsem první zprávu, že se pohřešuje, četl již ve 13h 10minut a vím to zcela přesně. Navíc byla popletená, jelikož psali v blízko katastrálního úřadu v Kobylisích , jenže jsem tušil, že se spletli. Taky že ano, druhá , již přesnější zpráva přišla na internet ve 13h24 , že Pod Písečnou se ztratila. Jemže pořád tu chybí, ta "akademická čtvrthodinka".Takhle to totiž znamená , že matka, aniž měla podezření, a aniž vyčkala té druhé tramvaje č. 14, kterou mohla dojet a dojít až ve 13h05, tak že ona vyrazila z domu doslova ihned ve 13h00 (přitom byla možnost,že anička dojede a dojde ve 13h05) a pak za čtyři minuty musila najít tu lahev s pitím Aničky a ihned zavolat na policii , mluvit třeba 3 minuty a policajt to ihned , ve 13h 08m dal jako typ investigativnímu reportérovi a ten to ve 13h09 dal na web a zapsal na server.Proto jsem to mohl číst ve 13h10.
I lkdby však šla tou zakázanou cesou, tak by se u té školky co je na rohu Na Přesypu a Vzestupné , to je 122 m od vchodu Na šutce, tak dejme tomu 6 minut, takže by se jako s Viktorkou, Luckou a Lenku rozloučily ve 13h35 + 2 + 6 = ve 13h 43m .
A odtud , čím dál víc s kopce , to je 374 m na to rozhraní, odkud od Pod písečnou je tzv. ulička hrůzy , takže asi 7 minut. Pak je to již , hodně s kopce (uličkou hrůzy) , 272 m , to asi 5 minut. Takže 12h35 + 2 + 6 + 7 + 5 = 12h 55 . Takže zcela shodně , jako tramvají . Takže pokud paní Janatková znervozněla ve 13h00 , tak sice dcera měla být dle tohoto výpočtu ve 12h55 , či 13h00 , doma , ale není tu žádná tolerance na snad 15 minutové případné zpoždění .Proto je tu cosi velmi podivného . Jinak samozřejmě i z tohoto výpočtu je patrno , že zřejmě ve 13h50m , snad 13h52m , již byla pod vlivem onoho zločince . Jen je velmi podivné, když ji viděli ukrajinci na lešení, jdouc dolů , že ji neviděli jít, jdouc nahoru v moci onoho zločince .
Ale ještě se pokusím to vše zjistit .

3 inge inge | E-mail | 18. dubna 2011 v 23:39 | Reagovat

[2]: je to celé podivné....my chodíme si psát na blesk pod články o anně a rozebíráme celou tuto podivnou událost,přijdte mezi nás...

4 Magdy Magdy | E-mail | 18. června 2011 v 0:54 | Reagovat

PETICE ZA ZVEŘEJNĚNÍ VŠECH INFORMACÍ V PŘÍPADU VRAŽDY ANIČKY JANATKOVÉ
Tak nejdřív O.T. do vazby dát nelze a když už ano, tak ho stát klidně nechá se – absurdně – oběsit?!?
Nejasností, podezření a variant je kolem případu více ne dost a díky tomu se velice spekuluje, což částečně považuji za zneuctívání památky Aničky Janatkové (na vině však není veřejnost, ale – právě – PČR) a proto jsem založil tuto petici.
A protože jde o dítě a protože Anička byla zavražděna a O.T. je rovněž mrtev, není tudíž již žádný důvod zadržovat mnoho informací, tak s ohledem na shora uvedené – tedy příliš mnoho podivností až absurdit - žádáme o prolomení nepochopitelné, nesmyslné a možná i kontraproduktivní informační bariéry vůči veřejnosti a tedy o zveřejnění všech pravdivých informací o případu vraždy Aničky Janatkové, protože je naprosto zřejmé, že veřejnost neví vše, co by vědět měla a protože na to máme jako občané České republiky nárok a právo a nelze si už (alespoň) v tomto případě hrát na Českoabsurdistan..
Z de už nejde (i když možná taky) jen o peníze, ale o zmařený lidský život a navíc a především dětský život a jako rodič považuji dětské exekuce za příšerné zvěrstvo, ovšem nevyjasněnou násilnou smrt Aničky spolu se spoustou otazníků kolem ní za naprosto nepřijatelné pro celý český národ a tímto ho prosím a zároveň mu děkuji za podporu této petice.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama